Make your own free website on Tripod.com

LOWBASS AREA je volné seskupení několika (tří) pražských tvůrců jungle/drum'n'bass hudby. Zasvěcení jistě vědí, že se jedná o Honzu (D-EGGG), Lukáše (Pushover) a Petra (Dry MC, spolupráce na projektu Frenzy). K potkání jsou nejspíše každý čtvrtek v klubu Punto Azul na drum'n'bass večeru Hyperfunk, kde vystupují známí i méně známí pražští DJs.

 

Step by Hardstep D-EGGG je z této trojice asi nejznámější, protože jako jediný má za sebou oficiální release, a sice CD Smoke On The Waterpipe, které vydala agentura Acid Juice Promotion. Již dříve se však jeho track objevil na jinak hiphopové kompilaci stejné agentury, další kompilace (OcuRec, Jungle Is Massive, Ocu Rec vol. 2) brzy následovaly. LowBass Area též vydala (vypálila?) v limitovaném nákladu jeho další CD Step By Hardstep, z něhož pochází i naše ukázka Spirals (3d space mix) Jeho další výtvory si můžete poslechnout na adrese www.jungle.cz , nebo na domovských stránkách jeho zaměstnavatele pana Hevlera (kde je ostatně k vidění i galerie designů triček/mikin, které má D-EGGG na svědomí).
 

! NOVINKA !

LOWBASS AREA vydala na přelomu září a října první vinyl - split projektů D-EGGG (možná D-ÖGGG? :-) a FRENZY! Prozatím se budete muset spokojit s ukázkou obalu tohoto vinylu, ale zvuk na sebe nenechá dlouho čekat... Pokud byste měli o tuto (jednou jistě i sběratelsky) cennou desku zájem, obraťte se bez obav přímo na D-Eggga na emailu, případně se zastavte v klubu Punto Azul, kde vám ji na baru ochotně poskytnou...

D-EGGG vs Frenzy